← Avalehele

Ürituste registreerimine

Rahvusvahelist vaimse tervise kuud tähistatakse igal aastal oktoobris ning sel aastal rakendame teaduse õppetunnid praktikateks! Tuginedes “Eesti inimarengu aruanne 2023: Vaimne tervis ja heaolu” märkamistele ja soovitustele, kutsume sind looma võimalusi oma kogukondade kasvatamiseks ja tugevdamiseks.

Üks EIA 2023 kandvaid mõtteid on, et meie vaimne tervis ja kogu ühiskonna valmisolek kriisideks sõltub meie sotsiaalsest ja emotsionaalsest turvatundest ning seotusest kogukonnaga. Kui kuuluvus- ja turvatunne väheneb või kaob, siis väheneb ka vaimne heaolu ning suureneb risk vaimse tervise probleemide tekkeks.

Niisiis on igaühel meist võimalus panustada oma kogukonna vaimsesse tervisesse – olles kaaslastele olemas – ning seesugused kogukonnad hoiavad ka meie enda vaimset tervist.

Korralda ise sündmusi vaimse tervise kuu tähistamiseks ning aitame huvilistel leida tee sinuni! Oodatud on erinevad formaadid – töötoad, podcastid, koolitused, artiklid, seminarid, vaimse tervise päev või nädal oma kogukonnas jpm –, mida osalejad võiksid vaimse tervise kuu vältel nautida.

Registreeri oma üritus